ZŁÓŻ RAPORT CBAM ZA 1Q2024!

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim startupem z misją pomagania firmom w sprawozdawczości: poprzez wsparcie merytoryczne i dostarczenie rozwiązań automatyzacji zbierania danych i generowania raportów. Wierzymy, że nasza praca pozwoli zaoszczędzić czas wielu przedsiębiorcom i ich zespołom, które mogą wykorzystać go na rozwój swojego biznesu Powstaliśmy w 2023 r., choć jako zespół działamy od 2014 r.

Jesteśmy ekspertami, którzy całe życie zawodowe pracowali w branżach: Trade Compliance, TSL (Transport Spedycja Logistyka) i IT. Połączyliśmy swoje kompetencje by stworzyć rozwiązania, których nie ma na rynku, a które ułatwią prowadzenie biznesu i zdejmą z barków przedsiębiorców kolejne obowiązki sprawozdawcze. Naszym celem jest dzielenie się naszą wiedzą i kompetencjami z klientami, którym świadczymy usługi wysokiej jakości, dostarczamy bezpieczne rozwiązania technologiczne i dane, które docelowo pozwolą w optymalizacji kosztów zakupu importowanych towarów.

Kilka faktów o nas

Fakt #1

Jesteśmy polskim start-up’em technologicznym, który powstał w 2023 r., ale współpracujemy ze sobą jako zespół od 2014 r.

Fakt #2

Nasz zespół zlokalizowany jest w Warszawie i Poznaniu, ale jesteśmy mobilni, lubimy podróżować i spotykać się z naszymi klientami twarzą w twarz, a nie tylko online. Jeśli masz ochotę, możemy Cię odwiedzić.

Fakt #3

Jesteśmy zespołem kreatywnym i otwartym na nowe rozwiązania Łączymy kompetencje, dzięki czemu nasze rozwiązania są dopasowane do wymogów prawa, specyfiki międzynarodowych zakupów i odpraw celnych. Natomiast możemy dopasować rozwiązania technologiczne do Twojego biznesu. Masz pomysł jak? Daj znać. Nie masz? Możemy wspólnie się nad tym zastanowić.

Sprawdź dane rejestrowe spółki

Dane rejestrowe spółki:

Green Reporting sp. z o.o.

Stawy 5, 02-467 Warszawa

e-mail: office@greenreporting.eu

tel. + 48 22 571 80 76

KRS: 0001072966 (Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego)

NIP: 5223279740